VNXe

מערכות ה-VNXeמגדירות מחדש את מערכות האחסון המיוצרות עבור ארגוניSMB, סניפים מישניים ומחלקות בארגוניEnterpriseהמספקים שילוב מרשים של תכונות , פשטות ויעילות.

מערכות אחסון אחודות אלו (Unified storage) מספקות יכול אמיתית של מיזוג מערכות אחסון ומידע ארגוני , ממשק ניהול מותאם לארגוניSMBהמאפשר לתכנן ולהטמיע יכולות מגוונות של אספקת שטחי אחסון בעזרת אשפים פשוטים לתפעול שידריכו אתכם צעד צעד עם התמחות מתואמת עם יצרני אפליקציה כגוןMicrosoft , VMWareוכו' .

מערכות ה-VNXeמאפשרות גידול החל מ-6 דיסקים ועד 120 דיסקים עם יכולת אחסון של עד 240 טרה של נתונים .סדרתVNXeבנוייה ומוכנה לספק את כל הדרישות והצרכים הטכנולוגיים של המידע הארגוני שבגדילה מתמדת והדרישות המורכבות של אחסון מרכזי .

ה-VNXe3100היא הפלטפורמה האידיאלית עבור ארגון בעלי סביבות פיזית של שרתים , כמו כן מספקת פלטפורמה ללקוחות שעוברים מסביבה פיזית לסביבה וירטואלית .

ה-VNXe3300כוללת את כל התכונות שיש ב-VNXe3100ובנוסף בנוייה לספק ביצועים טובים יותר ויכולת הרחבה באמצעות מודוליI\Oלחיבור שרתים.

שתי המערכותכוללות סט מקיף של כלים ותכונות לרבות ניצול יעיל של ניהול שטחי אחסון באמצעות כלים כגון ניהול כפילויות ודחיסת מידע , הגנת מידע באמצעות צילום נקודות בזמן (Snapshots) ,כלי רפליקציה לניהול עותקים מקומיים ומרוחקים כאחד , שירותי תמיכה מכוונים , ממשק ניהול מרכזי פשוט לניהול ותפעול תוך התחייבות לזמינות גבוהה בתצורה שלNo single Point of failure.

יתרונות וחיסרונות  
 

מנגנוני הגנה מובנים להגנה על המידע הארגוני באמצעות כליSnapshotsלגיבוי מקומי של המידע וכלי רפליקצייה להרחקת המידע הארגוני לצורך התאוששות במקרה של כשל מלא באתר.

         
 

מאפיינים

תועלת

שטח אחסון קטן

מארזים בגודל של2Uו-3Uהמאפשרות קונסולידצייה של כל המידע הארגוני שלכם .

קל לשימוש

תהליך התקנה פשוט המאפשר התקנה של פחות מ-30 דקות.

אשפי הגדרה

אשפי הגדרה מוגדרים מראש כפי שמצויין לעיל לאספקה מהירה של שטחי אחסון .

ניהול מרכזי אחוד

ניהול מרכזי אחד פשוט לתפעול מערכת האחסון הכולל גם את סביבת ה-NASוגם את סביבת ה-SAN

ניהול מידע מובנה

מנגנוני ניהול מידע מובנים הכולליםDe-duplication , thin Local and Remote Replicationועוד.

ביצועים

קישוריות של6Gb/sבטכנולוגיה שלSAS

 

ממשק ניהול מבוסס Unisphere - סדרת מערכות VNXe

 

סדרת מערכות ה-VNXeמגיעה בבסיסה עם תוכנת הניהולUnisphereהמאפשרת ניהול בראייה אפליקטיבית, יכולות דחיסה וביטול כפיליות להגברת היעילות, מנגנוןThin Provisioningלניצול מרבי של שטחי האחסון בהתאם לדרישות האפליקציה וותמיכה בסט רחב של פרוטוקולים לרבותCIFS,NFSו –ISCSI.

Unisphereמספקת פשטות ויעילות בניהול מערכת האחסון עם התאמה ל-Best practiceשל יצרנים מובילים כגוןMicrosoftו-VMWareלביצועprovisioningשל שטחי אחסון לאפליקציות ויישומים באופן אוטומטי ללא צורך במומחיות מיוחדת בתחום ניהול האחסון .

בנוסף מספקת האפליקציה תצוגה גרפית מלאה על מבנה המערכת , מנגנון התראות ויזואלי עם מנגנוןcall homeלדיווח במקרה של תקלה ל-EMCומגוון רחב של אפשרויות תמיכה באמצעות קהילות מקוונות , צפייה בסרטי הדרכה ופורומים מקוונים .

 

 

סדרת  VNXe  חבילות תוכנה ותוכנות

 

כחלק בילתי נפרד ממרכיבי החומרה כפי שצויין לעיל  EMC בנתה חבילה עוצמתית של תוכנות על מנת להבטיח מקסימום הגנה על המידע  ומקסימום הגנה המותאם לרגולציות . 

להלן טבלה המתארת את החבילות . 

 

 


 
Suite Security and Compliance  

חבילת תוכנה זאת מותאמת לאבטחת המידע בהתאם לדרישות רגולצייה לשמירת המידע הארגוני וכן לספק Agent למנוע אנטי וירוס לסריקת סביבת ה- NAS . תכונות אלה מבטיחות שמירה על המידע האגוני מפני שינויים ומחיקות זדוניות  

Suite Local Protection   

חבילת תוכנה זו מאפשרת שילוב מנגנוני צילום נקודות בזמן (Snapshots), ביצוע גיבויים והעתקים של שטחי אחסון (Clones) לצורכי בדיקות , פיתוח וגיבויים ומאפשרת התאוששות מהירה ע"י שחזור מהיר של מידע באמצעות Snapshotsלנקודות בזמן. 

 

Suite Remote Protection   

תוכנה זו מספקת יכולת רפליקצייה של המידע הארגוני בין מערכות VNXe על גבי תשתיות תקשורת IP   ברמת Blockלתרחישים של התאוששות מאסון לסביבות SAN ו NAS גם יחד. התוכנה מאפשרת התאוששות מאסון לכל מחשב או אפליקציה ללא פשרות עם חזרה לאחור בנקודת הזמן. יכולות אלו כוללות דחיסה ודידופליקציה לחסכון בקצבי ההעברה על רשתות WAN. 

Suite Application Protection   

תוכנה זו מספקת יכולת של גיבוי אפליקציות באופן קונסיסטנטי באמצעות תוכנת Replication manager בשיטת הגיבוי החם (Hot backup mode) ללא הפרעה למשתמש לצורך גיבוי נקודות בזמן של אפליקציות כגון Oracle, Exchange, SQL Server, SharePoint, VMware, Hyper-V
חבילת ה 
Application Protection Suite VNXe כוללת: Replication Manager 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד