Infinidat

 

Storage Architecture

פתרון האחסון הארגוני של INFINIDAT מבוסס על ה- INFINIDAT Storage Architecture ™ (ISA) הייחודי והפטנט. ארכיטקטורת האחסון של INFINIDAT היא מערכת מופשטת במלואה של פונקציות אחסון מונעות תוכנה, המושתתת על חומרת סחורה נמוכה מאוד. על-ידי משלוח התוכנה עם פלטפורמת התייחסות חומרה שנבדקה ביותר, INFINIDAT יכולה לספק את האחסון הראשון האמיתי ברמת הארגון המוגדר על-ידי תוכנה.

 

INFINIDAT התחילה עם הציפייה כי בעשור הקרוב, מחשוב רב-פלבאי יהיה נפוץ. אם נוכל לפתור את האתגרים הכלכליים שמגיעים עם אחסון והגנה על נתונים בקנה מידה, היינו משפיעים באופן ממשי על עסקי הלקוחות.

 

האסטרטגיה שלהם פועלת. הם הקימו בסיס לקוחות, נאמן  שחוזרים אליהם עבורם, זהו איתות חזק מאוד שהם פותרים בעיות של לקוחות לצורך אחסון ראשי.

 

לקוחות אמרו להם מההתחלה כי הפחתת עלויות תשתית ה- IT לא התרחשו מהר מספיק כדי לקזז את הצמיחה של הנתונים. הם התמודדו עם InfiniBox, פתרון האחסון הארגוני המוביל בתעשייה, המספק זמינות, ביצועים ויכולת ברמה הטובה ביותר.

 

כמו כן הם שמעו כי נקודות כואבות בנתונים מתרחבים מעבר לגיבוי האחסון הראשי, המשכיות הנתונים, התאוששות מאסון ושמירת ענן היו כל הבעיות שיש לטפל בהן. עם משוב זה, ועל בסיס טכנולוגי חזק, יצאנו להרחיב את הפורטפוליו שלנו ולעזור לטפל יותר במחזור החיים של הנתונים.

 

אינפינדט השיקה תיק מוצרים חדש InfinBox: InfiniBox F6212, InfiniSync, InfiniGuard ו- Neutrix Cloud.

 

 

 

 

כמו כן, במהדורה החדשה של מוצר זה הוא דגם חדש של InfiniBox, F6212 - מודל חדש המתמקד בהתייחסות לבקשת הלקוחות לפתרונות אחסון שנבנו לצורך ניתוח, למידה מעמיקה ותרחישי שימוש ביוטכנולוגיים. דגם F6212 הספורט 8.3 PB של קיבולת ומנהל את אותה תוכנה מוכחת עם אותם תכונות, ביצועים ואמינות שאתה אוהב על משפחת המוצר InfiniBox.

 

 

אסונות קורים - קצת, קצת גדולים. בעוד הגישה האופיינית להמשכיות עסקית היא לבנות מערך של מרכזי נתונים לגיבוי, לשכפל נתונים באופן סינכרוני ובאופן אסינכרוני על פני אותם לאתר התאוששות מאסון, InfiniSync הוא פתרון טוב יותר.

 

 

 

הפתרון שלנו להמשכיות עסקית הוא להשתמש בשכפול לא-סינכרוני בין שני אתרים תוך סינכרון עם "תיבת השחורה" של InfiniSync כדי לשמור על עדכוני שכפול שעשויים להפסיד עקב הפרעה למרכז הנתונים. זה מבטל את מרכז הנתונים השלישי (aka "bunker busting") ומספק את ההשפעה של שכפול סינכרוני על כל מרחק עם יעד נקודת השחזור (RPO) של Zero = NO אובדן נתונים.

 

InfiniSync הוא מכשיר נתונים קשוחים מבחינה בלסטית ואת הפתרון הראשון בעולם לאפס RPO סינכרוני נתונים שיקוף על מרחק אינסופי כמעט מסוגל לעמוד כמעט כל אסון. עבור ארגונים העוסקים בנתונים ובמערכות רגישים וקריטיים במיוחד - בנקאות או שירותי בריאות, למשל - InfiniSync מבטלת את המורכבות, העלויות ונושאי הביצועים של הגנת נתוני אחסון מסורתיים.

 

 

 

אחסון Multi-Petabyte זקוק להגנה על נתונים מרובי-פטביטים. לשם כך פיתחנו גם את InfiniGuard. InfiniGuard ממנף את כל הטכנולוגיה והתכונות הנמצאות ב- InfiniBox, בשילוב עם מניעת כפילויות סטנדרטית בתעשייה, כדי לאחסן עד 20 פטה-בתים של נתונים במעמד יחיד של 42U. על ידי מינוף InfiniBox, InfiniGuard מספק את אותו זמינות גבוהה, הבטחת שחזור נתונים הם מהירה ואמינה בעת הצורך.

 

 

 

 כמו כן נקטנו צעדים עם InfiniGuard כדי לספק תמיכה עבור מערכת אקולוגית עשירה בתוכנה, כולל Comvault, Veeam, VMware, Veritas, IBM Spectrum Protect, SAP, Oracle RMAN ו- Microsoft Exchange. על ידי ביצוע העבודה כדי להשתלב עם יישומי גיבוי הפופולרי ביותר ואת מערכות אקולוגיות תוכנה, הלקוחות שלנו יכולים להשאיר מאחורי ספקים מורשת שלהם לעבור לבן שמבין מה ההגנה על נתונים בקנה מידה פירושו.

 

 

בנוסף להגנה על נתונים, חלק מהבעיות הנפוצות ביותר העומדות בפני ארגונים ארגוניים קשורות לענן: מתי להשתמש בו, מהי אסטרטגיית הענן הנכונה ואיך בדיוק ליישם אותה. עם ענן Neutrix, אנו שואפים לספק באמת את ההבטחה של זריזות של הענן הציבורי מבלי להזיז המורכבות תשתיות ועלות.

 

Neutrix Cloud היא ענן אחסון ציבורי ריבוני, מציעה לארגונים ארגוניים ביצועים גבוהים ביותר, מערכות קבצים וענן של קובצי ענן מרובי-פטאביטים, הנמצאים בו-זמנית מענני Google, Azure ו- AWS.

 

 

  

שני מקרי השימוש הנפוצים ביותר עבור Neutrix Cloud הם:

 

שימוש בנתונים ישירות מתוך אחסון INFINIDAT בעת הפעלת היישום בענן ציבורי כגון AWS, Google או Azure - פישוט תהליך ההשתלטות על עסק בענן

התאוששות מאסון: אם לארגון יש אחסון של InFINIDAT מראש, הם יכולים בקלות לקבל עותק שני של הנתונים שלהם מחוץ למרכז הנתונים - ללא בניית מרכז נתונים שני

 

 זה היה הרבה לפרוק. תודה שתליתי שם. לבסוף, הנה תאריכי GA עבור כל מה שאנו מכריזים - InfiniBox F6212 ו- InfiniSync יהיו זמינים בדרך כלל נכון ל -2 באפריל 2018. אינפיניגארד זמינה באופן מיידי. Neutrix Cloud יהיה זמין בדרך כלל בסוף אפריל באזורי ארה"ב-ארה"ב וארה"ב-מערב, כאשר האזורים הגלובליים יגיעו בעתיד.

 

כדי ללמוד עוד על INFINIDAT ועל כל הפתרונות החדשים שלנו, בקר בדף הבית שלנו, קרא את ההודעה לעיתונות או צור איתנו קשר כדי לראות הדגמה.

 

הפתרונות שלנו:

פתרונות האחסון הארגוניים של INFINIDAT מציעים את האמינות, הביצועים והגמישות הדרושים לתמיכה במפעלים דיגיטליים עתירי נתונים. ביצועים גבוהים, זמינות גבוהה ואפשרויות גמישות לשינוי קנה מידה הם כולם חלק מתיק INFINIDAT.

 

תיק ה- INFINIDAT מכסה מגוון רחב של יכולות אחסון ויכולות אחסון חזקות, ממונפות בקלות כדי להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר של ניהול נתונים ואבטחת נתונים עבור ארכיטקטורות עננים פרטיות, ציבוריות והיברידיות. אחסון ראשי, אחסון בענן, המשכיות עסקית והתאוששות מאסון נתמכים כולם על ידי פתרונות INFINIDAT.

 

בשווקים אנכיים, כגון שירותי בריאות, שירותים פיננסיים ושירותי ענן, תיק ה- INFINIDAT מציע את הפשטות והגמישות הדרושות לניהול יעיל של מערכי נתונים בקנה מידה גדול תוך שמירה על עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר בכל מחזור חיי הנתונים. שותפויות בתעשייה חזקה אינטגרציה עם יישומים בשימוש נרחב וטכנולוגיות וירטואליזציה לפשט את האימוץ ולהאיץ את זמן לערך.

 

לפרטים נוספים: רועי רופא

050-6666566

roy.rofe@arrow.com

negishut icon עבור לתוכן העמוד